Stol 1700-tal rokoko

Stol 1700-tal rokoko
Stol 1700-tal rokoko
Stol 1700-tal rokoko
Stol 1700-tal rokoko
Stol 1700-tal rokoko
Stol 1700-tal rokoko
Stol 1700-tal rokoko
Stol 1700-tal rokoko
Stol 1700-tal rokoko
Stol 1700-tal rokoko
Stol 1700-tal rokoko
Stol 1700-tal rokoko

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, svartmålad med förgyllning, präglad lädersits, sitthöjd ca 50 cm

Senare bemålad, förstärkt

892900

2021-03-21