Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
VINGLAS, 9 st, 1800-talets första hälft, balusterformade skaft, slipade cuppor, delvis förgyllda, höjd ca 14-15 cm.
Åldersrerelaterat slitage, nagg, tillverkningsdefekter
892910
2021-03-21