Vinglas 1800-talets första hälft

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

VINGLAS, 9 st, 1800-talets första hälft, balusterformade skaft, slipade cuppor, delvis förgyllda, höjd ca 14-15 cm.

Åldersrerelaterat slitage, nagg, tillverkningsdefekter

892910

2021-03-21