Bokhylla 1940-tal

Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1940-tal, funkis, fanerad med björk, hyllplan, skåpsdel med invändigt med hyllplan, höjd ca 75, 120x27 cm

Bruksslitage, repor, märken

892919

2021-03-25