Litografi Bert Johnny Nilsson

Litografi Bert Johnny Nilsson
Litografi Bert Johnny Nilsson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (1934-2004): komposition, signerad B Johnny Nilsson, numrerad 15/100, färglitografi, ca 40x50 cm

892921

2021-03-26