Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
NILS LANDBERG (1907-1991), vaser, 7 st, Orrefors, 1960-tal, signerade, höjd ca 15,5-40 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksslitage, en vas med nagg undertill
892924
2021-03-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner