Nils Landberg Orrefors vaser

Nils Landberg Orrefors vaser
Nils Landberg Orrefors vaser
Nils Landberg Orrefors vaser
Nils Landberg Orrefors vaser
Nils Landberg Orrefors vaser
Nils Landberg Orrefors vaser
Nils Landberg Orrefors vaser
Nils Landberg Orrefors vaser

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

NILS LANDBERG (1907-1991), vaser, 7 st, Orrefors, 1960-tal, signerade, höjd ca 15,5-40 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksslitage, en vas med nagg undertill

892924

2021-03-21