Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, Vemdalia, ett par, furu, 1900-talets mitt, lösa plymåer klädda med rödbrunt skinn, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

892925

2021-03-26