Tårtfat glas

Tårtfat glas
Tårtfat glas
Tårtfat glas
Tårtfat glas
Tårtfat glas
Tårtfat glas

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KREDENSFAT, 2 st, 1800/1900-tal, klarglas, höjd ca 14,5-19 cm, diameter 25,5 respektive 26,5 cm

Bruks- samt åldersrelaterad slitage

892949

2021-03-21