Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LÄSKKYL, 1960-tal, Coca-cola, bredd 60, djup 48, höjd 89 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, slitage, rost, buckor, lagningar
892952
2021-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här