Coca-cola kyl, 1960-tal

Coca-cola kyl, 1960-tal
Coca-cola kyl, 1960-tal
Coca-cola kyl, 1960-tal
Coca-cola kyl, 1960-tal
Coca-cola kyl, 1960-tal
Coca-cola kyl, 1960-tal
Coca-cola kyl, 1960-tal
Coca-cola kyl, 1960-tal

Klubbat för:

8 200 SEK

3 000 SEK

LÄSKKYL, 1960-tal, Coca-cola, bredd 60, djup 48, höjd 89 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, slitage, rost, buckor, lagningar

892952

2021-03-24