Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÅG, märkt Berkel, 1900-talets mitt, för myntinkast 1 franc, höjd ca 182 cm. 2 mynt medföljer
Fungerar vid test, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, repor, OBS: tung
892954
2021-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här