Personvåg

Personvåg
Personvåg

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÅG, märkt Berkel, 1900-talets mitt, för myntinkast 1 franc, höjd ca 182 cm. 2 mynt medföljer

Fungerar vid test, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, repor, OBS: tung

892954

2021-03-24