Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, sent 1900-tal, förgylld och försilvrad ram, fasettslipat spegelglas, mått 82x62 cm

Bruksskick

892957

2021-03-28