Skrivbordsstol läder engelsk stil

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets senare del, engelsk stil, klädd i läder, djuphäftad, snurr och vippfunktion, på hjultrissor, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage, torrsprickor

892962

2021-03-21