Sven Larsson

Sven Larsson
Sven Larsson
Sven Larsson
Sven Larsson
Sven Larsson
Sven Larsson
Sven Larsson
Sven Larsson

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD, Sven Larsson Möbelshop, 1970-tal, rektangulär form, glasskiva, massiv furu, mått ca 140x80 cm, höjd 40 cm

Smärre slitage

892968

2021-03-25