Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG CLAESSON, (Slas) (1928-2008): motiv från finland , signerad och daterad Stig Claesson -66, tusch, 43x35 cm
Ej examinerad ur ram
892974
2021-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här