Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
ANTONI CLAVÉ (Spanien, 1913-2005): "Hommage à H.C. Andersen", 1974, signerad Clavé, numrerad 17/40, färgetsning med relieftryck, bladmått ca 76x56 cm
Ej examinerad ur ram, något vågigt blad
892987
2021-03-21