Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄNK, "Tokyo", Triva, Nordiska Komapniet 1950-tal, ek, skyltmärkt Triva DESIGN: YNGVAR SANDSTRÖM NK:S VERKSTÄDER NYKÖPING MADE IN SWEDEN, höjd ca 35, 112x42 cm
slitage
892990
2021-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här