Yngvar Sandström

Yngvar Sandström
Yngvar Sandström
Yngvar Sandström
Yngvar Sandström
Yngvar Sandström
Yngvar Sandström
Yngvar Sandström
Yngvar Sandström

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, "Tokyo", Triva, Nordiska Komapniet 1950-tal, ek, skyltmärkt Triva DESIGN: YNGVAR SANDSTRÖM NK:S VERKSTÄDER NYKÖPING MADE IN SWEDEN, höjd ca 35, 112x42 cm

slitage

892990

2021-03-25