Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BEPPE WOLGERS (1928-1986): vandrande figur i grönska, signerad Beppe Wolgers, olja på duk, ca 47x56 cm
Zustandsbeschreibung
893004
2021-03-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner