Jean-Michel Atlan färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JEAN-MICHEL ATLAN (Frankrike 1913-1960): Komposition, konstnärens exemplar, signerad Atlan, färglitografi, bildmått ca 65x46 cm

Ej examinerad ur ram

893005

2021-03-21