Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, numrerad 88/100, färglitografi, bildmått ca 50x65 cm
Ej examinerad ur ram
893009
2021-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här