Tvättbalja 1800-talets slut

Tvättbalja 1800-talets slut
Tvättbalja 1800-talets slut
Tvättbalja 1800-talets slut
Tvättbalja 1800-talets slut
Tvättbalja 1800-talets slut
Tvättbalja 1800-talets slut
Tvättbalja 1800-talets slut
Tvättbalja 1800-talets slut

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TVÄTTBALJA, med hänklar, koppar, barockstil, 1800-talets slut, punsad och slagen dekor, höjd inklusive ställning i gjutjärn 69, diameter 46,5 cm

Bruks samt åldersrelaterat slitage

893010

2021-03-21