Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TVÄTTBALJA, med hänklar, koppar, barockstil, 1800-talets slut, punsad och slagen dekor, höjd inklusive ställning i gjutjärn 69, diameter 46,5 cm
Bruks samt åldersrelaterat slitage
893010
2021-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här