Luftgevär BSA Gun´s England och pistol

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUFTGEVÄR, BSA Gun´s, England, 1900-talets fjärde kvartal, längd ca 102 cm samt KOLSYREPISTOL, Umarex Beretta. Kikarsikte samt lasersikte.

Bruksslitage, ej genomgångna, ej funktionstestad.

893017

2021-03-25