Fåtöljer med fotpallar ett par

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, ett par, med fotpallar, 1900-talets andra hälft, textilklädsel, lös sittplymå, sitthöjd ca 45 cm, höjd fotpall 20, samt 43x35 cm

Bruksslitage, repor

893022

2021-03-21