Vikskärm Gustaviansk stil

Vikskärm Gustaviansk stil
Vikskärm Gustaviansk stil
Vikskärm Gustaviansk stil
Vikskärm Gustaviansk stil
Vikskärm Gustaviansk stil
Vikskärm Gustaviansk stil
Vikskärm Gustaviansk stil
Vikskärm Gustaviansk stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VIKSKÄRM, 1900-talets första hälft, Gustaviansk stil, träram med förgylld dekor, tygbeklädd och broderad, fyra sektioner, total längd ca 210, höjd ca 134 cm

Ställvis hårt slitage med avskavning, fläckar och märken, patina

893029

2021-03-25