Släplogg Walker´s Excelsior IV

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLÄPLOGG, 1900-talets början, Walker´s "Excelsior" IV patent log, i träfodral

Ingår i temaauktionen Nautica/Technica

Bruksslitage

893037

2021-04-11