Nanny Still glasskulptur
Klubbat för:
540 EUR
Utropspris
800 EUR
NANNY STILL, GLASSKULPTUR, "Dinosaurs ägg", signerad Nanny Still Riihimäen Lasi Oy, skulpturen designades för utställningen Illum & Residential House i Köpenhamn 1973, diameter 27 cm, höjd 11 cm
Lätt slitage på bottnet
893046
2021-04-18