Nanny Still glasskulptur

Nanny Still glasskulptur
Nanny Still glasskulptur
Nanny Still glasskulptur
Nanny Still glasskulptur
Nanny Still glasskulptur
Nanny Still glasskulptur
Nanny Still glasskulptur
Nanny Still glasskulptur

Klubbat för:

540 EUR

Utropspris

800 EUR

NANNY STILL, GLASSKULPTUR, "Dinosaurs ägg", signerad Nanny Still Riihimäen Lasi Oy, skulpturen designades för utställningen Illum & Residential House i Köpenhamn 1973, diameter 27 cm, höjd 11 cm

Lätt slitage på bottnet

893046

2021-04-18