Hvidt & Mølgaard Boomerang fåtölj
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, fåtölj, "Boomerang", France & Daverkosen, Danmark 1950-tal, teak och mässing, lös klädd dyna, märkt FD made in denmark, sitthöjd 44 cm
Ryggens fjädring med skador och lagningar, en dyna saknas
893068
2021-03-22