Bordsarmatur

Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSARMATUR, patinerad metall, 1920/30-tal, två ljuspunkter, skärmar i opalinglas, höjd ca 46, 40x28 cm

Smärre slitage

893076

2021-03-23