Fiskbassäng Kina 1900-tal

Fiskbassäng Kina 1900-tal
Fiskbassäng Kina 1900-tal
Fiskbassäng Kina 1900-tal
Fiskbassäng Kina 1900-tal
Fiskbassäng Kina 1900-tal
Fiskbassäng Kina 1900-tal
Fiskbassäng Kina 1900-tal
Fiskbassäng Kina 1900-tal
Fiskbassäng Kina 1900-tal
Fiskbassäng Kina 1900-tal
Fiskbassäng Kina 1900-tal
Fiskbassäng Kina 1900-tal
Fiskbassäng Kina 1900-tal
Fiskbassäng Kina 1900-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FISKBASSÄNG, Kina, 1900-talets andra hälft, porslin, höjd ca 29, diameter 34 cm

Lagningar

893077

2021-03-24