Golvurna Kina 1900-tal

Golvurna Kina 1900-tal
Golvurna Kina 1900-tal
Golvurna Kina 1900-tal
Golvurna Kina 1900-tal
Golvurna Kina 1900-tal
Golvurna Kina 1900-tal
Golvurna Kina 1900-tal
Golvurna Kina 1900-tal
Golvurna Kina 1900-tal
Golvurna Kina 1900-tal
Golvurna Kina 1900-tal
Golvurna Kina 1900-tal
Golvurna Kina 1900-tal
Golvurna Kina 1900-tal
Golvurna Kina 1900-tal
Golvurna Kina 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVURNA, Kina, 1900-tal, porslin, blåvit dekor, höjd ca 76 cm

Skada, lagningar

893080

2021-03-24