Bänk Yngvar Sandström

Bänk Yngvar Sandström
Bänk Yngvar Sandström
Bänk Yngvar Sandström
Bänk Yngvar Sandström
Bänk Yngvar Sandström
Bänk Yngvar Sandström
Bänk Yngvar Sandström
Bänk Yngvar Sandström
Bänk Yngvar Sandström
Bänk Yngvar Sandström

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YNGVAR SANDSTRÖM, bänk, "Tokyo", Triva, Nordiska Komapaniet 1950-tal, ek, skyltmärkt Triva DESIGN: YNGVAR SANDSTRÖM NK:S VERKSTÄDER NYKÖPING MADE IN SWEDEN, höjd ca 35, 187x42 cm

Bruksslitage och fläckar

893082

2021-03-22