Fritz Kärfve, oljemålning

Fritz Kärfve, oljemålning
Fritz Kärfve, oljemålning
Fritz Kärfve, oljemålning
Fritz Kärfve, oljemålning
Fritz Kärfve, oljemålning
Fritz Kärfve, oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FRITZ KÄRFVE (1880-1967): Blomsteraffären vid Hamngatan, Malmö, signerad F Kärfve -34, olja på duk, 90x100 cm

Smärre färgbortfall, tryckmärken

893089

2021-03-22