Edition Luxe Zodiac Astrographic Armbandsur
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ZODIAC, Astrographic, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, stål, mineralglas, datum, krona med monogram, senare läderrem ej original, ref nr. 882-953, kaliber 88D, diam ca 40 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
893107
2021-03-28