Edition Luxe Zodiac Astrographic Armbandsur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZODIAC, Astrographic, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, stål, mineralglas, datum, krona med monogram, senare läderrem ej original, ref nr. 882-953, kaliber 88D, diam ca 40 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

893107

2021-03-28