Taklampa, 1950-tal

Taklampa, 1950-tal
Taklampa, 1950-tal
Taklampa, 1950-tal
Taklampa, 1950-tal
Taklampa, 1950-tal
Taklampa, 1950-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKLAMPA, 1950-tal, halvmåneformad kupa i gullackerad metall med dekor av genombrutna stjärnor, stomme av mässing, gultonad glaskupa, höjd 86 cm med sladd

Elen nydragen men ej funktionstestad, saknar kupa, smärre slitage

893108

2021-03-24