Edition Luxe Tissot Automatic Armbandsur 1940-tal

Klubbat för:

8 200 SEK

3 000 SEK

TISSOT, Automatic, armbandsur, 1940-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, senare präglad läderrem ej original, ref nr. 6540-2, verk nr. 1727098, kaliber 31.1, diam ca 35 mm

Åldersrelaterat slitage. Urtavla med patina. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

893111

2021-03-28