Edition Luxe Omega Automatic Chronometre 14K

Klubbat för:

18 000 SEK

Arviointi

15 000 SEK

Kuvaus

OMEGA, Automatic Chronometre, armbandsur, 14K, 1950-tal, automatiskt urverk, rödguld, plexiglas, krona med Omega, senare läderrem ej original, ref nr. 2519, serie nr. 10907542, verk nr. 12053372, kaliber 333, diam ca 36 mm

Kuntoraportti

Åldersrelaterat slitage. Urtavla med patina. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

893114

Päivämäärä:

2021-03-28