Edition Luxe Omega Automatic Chronometre 14K
Klubbat för:
18 000 SEK
Arviointi
15 000 SEK
Kuvaus
OMEGA, Automatic Chronometre, armbandsur, 14K, 1950-tal, automatiskt urverk, rödguld, plexiglas, krona med Omega, senare läderrem ej original, ref nr. 2519, serie nr. 10907542, verk nr. 12053372, kaliber 333, diam ca 36 mm
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage. Urtavla med patina. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
893114
Päivämäärä:
2021-03-28