Omega Geneve Electronic F300 Armbandsur 1970-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

OMEGA, Geneve Electronic F300, armbandsur, 1970-tal, stämgaffel, doublé, plexiglas, datum, krona med Omega, senare läderrem ej original, sölja original i doublé, ref nr. 198.030, verk nr. 32903906, kaliber 1250, diam ca 38 mm

Bruksslitage. Krona med slitage förgyllning. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

893118

2021-03-27