Omega Fickur Silver 1920-tal

Omega Fickur Silver 1920-tal
Omega Fickur Silver 1920-tal
Omega Fickur Silver 1920-tal
Omega Fickur Silver 1920-tal
Omega Fickur Silver 1920-tal
Omega Fickur Silver 1920-tal
Omega Fickur Silver 1920-tal
Omega Fickur Silver 1920-tal
Omega Fickur Silver 1920-tal
Omega Fickur Silver 1920-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OMEGA, fickur, silver, 1920-tal, manuellt urverk, ankargång, 24-timmars urtavla, boett med rutmönster och medaljong, inre lock silver, serie nr. 6022699, verk nr. 6651652, diam ca 51 mm

Urtavla med skador och sprickor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

893120

2021-03-27