Omega Fickur Silver 1920-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OMEGA, fickur, silver, 1920-tal, manuellt urverk, ankargång, 24-timmars urtavla, boett med rutmönster och medaljong, inre lock silver, serie nr. 6022699, verk nr. 6651652, diam ca 51 mm
Urtavla med skador och sprickor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
893120
2021-03-27