Lundstedt Fickursverk Stockholm
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LUNDSTEDT, Fickursurverk, Stockholm, 1800-talets första del, manuellt urverk, spindelgång, verk nr. No 160, diam ca 42 mm
Urtavla med emaljskador. Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen.
893122
2021-03-27