Klubbat för:
380 EUR
Utropspris
400 EUR
OIVA TOIKKA, KARAFF, "Oz", signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi, 1990-talets mitt, flerfärgad och matterat glas, höjd 28,5 cm.
893124
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här