Oiva Toikka Oz-karaff

Oiva Toikka Oz-karaff
Oiva Toikka Oz-karaff
Oiva Toikka Oz-karaff
Oiva Toikka Oz-karaff
Oiva Toikka Oz-karaff
Oiva Toikka Oz-karaff

Klubbat för:

380 EUR

Utropspris

400 EUR

OIVA TOIKKA, KARAFF, "Oz", signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi, 1990-talets mitt, flerfärgad och matterat glas, höjd 28,5 cm.

893124

2021-04-18