Gösta Lindqvist

Gösta Lindqvist
Gösta Lindqvist
Gösta Lindqvist
Gösta Lindqvist

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA LINDQVIST (född 1928): Landskap, monogramsignerad GL, olja på duk, ca 44x56 cm

893129

2021-03-21