Edition Luxe Omega Seamaster Armbandsur 1950-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OMEGA, Seamaster, armbandsur, 1950-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, krona med Omega, ref nr. C2577-8 SC, verk nr. 13596224, kaliber 354, diam ca 34.5 mm

Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

893136

2021-03-28