Edition Luxe Longines Sport Chief Armbandsur
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LONGINES, Sport Chief, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare halvstel länk med viklås ej original, ref nr. 704-1/309, verk nr. 12340177, kaliber 30L, diam ca 35 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAv garanterar ej funktionen.
893138
2021-03-28