Bokhylla 1940-tal

Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1940-tal, funkis, mahognyfanér, skåpdörr invändig med hyllplan samt två lådor vid sarg, höjd ca 78, 120,5x30 cm

Bruksslitage

893141

2021-03-25