Bokhylla 1940-tal

Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1940-tal, funkis, fanerad med björk, hyllplan, skåpdel med välvd dörr, invändigt med hyllplan, höjd ca 66, 130x28 cm

Bruksslitage, repor, märken

893142

2021-03-25