Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1940-tal, funkis, fanerad med björk, hyllplan, skåpdel med välvd dörr, invändigt med hyllplan, höjd ca 66, 130x28 cm
Bruksslitage, repor, märken
893142
2021-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här