Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1930-tal, toppskivan med masurbjörk, två lådor vid sarg, balusterformade ben med svärtad dekor, krysskopplat underede, höjd ca 60, 65x65 cm

Bruksslitage, fanérskador förekommer

893145

2021-03-25